همسر استراماچونی؛ زنی که عاشق ایران است، عکس

به گزارش وبلاگ روزنوشت، سرمربی سابق اینتر که چندی قبل با باشگاه استقلال قراردادی دوساله امضا کرد مشغول پرواز در جدول رده بندی است.

همسر استراماچونی؛ زنی که عاشق ایران است، عکس

ورزش سه: هم اکنون استقلال بعد از سیزده هفته با 25 امتیاز صدرنشین لیگ برتر است اگر چه در ابتدای لیگ آن ها چندان امیدوارکننده نبودند. آندره آ استراماچونی اولین بازی خود در لیگ را مقابل ماشین سازی که در حال حاضر در میانه جدول است از دست داد و در یک نشست مطبوعاتی صحبت های تندی به زبان آورد: بازی اول یک مربی ایتالیایی در آسیا بدون مترجم؟ این یک بی احترامی به من است. این چه چیزی است؟! این یک بی احترامی است. اما این تنها مشکل او نبود. استراماچونی و سه همکارش در اواخر ماه آگوست به دلیل منقضی شدن ویزای توریستی در فرودگاه متوقف شد. سرمربی سابق تیم های اودینزه و پاناتینایکوس از این موضوع حیرت زده بود چرا که مطمئن بود با وجود قرارداد دوساله ای که با استقلال دارد ویزای توریستی اش به ویزای کار تبدیل شده است.

استراما اما همانطور که آنتونیو کاسانو بازیکن مورد علاقه اش پیش بینی نموده بود راسخ ماند و حالا نتایج به دست آمده است اما در کنار این مربی سابق اینتر همواره یک همسر وفادار حضور داشته که در ابتدا تردیدهایی برای زندگی اش درتهران وجود داشت اما او ناگهان پستی در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت: مساله رفع شده! من به تهران می روم و همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. امیدواریم این مسائل دیگر رخ ندهد.

در حالی که تیم سرمربی اهل شهررم فوق العاده ظاهر شده مسائل پایانی ندارند. بنا بر گزارشی از سایت goalssip.it آندره آ از زمان بازگشت دلایلا به رم تنها است اگر چه دلایلا دیروز برای او پیغامی فرستاده که در آن نوشته :

پست اینستاگرامی لیدی استراماچونی و عکسی که او در اینستاگرامش منتشر نموده نزدیک به صدهزار لایک گرفته و افراد مختلف مشغول اظهار نظر درباره تصویری از او هستند که در یک بنای تاریخی با تن پوشی سفید و پوشیده مقابل دوربین قرار گرفته است. او در این پست نوشته: من این پست را از شهر رم شهر خودم می نویسم. بله من به رم برگشته ام و از همین حالا دلم برای ایران و تهران یک ذره شده است. همینطور برای همسر ، دوستان و مردم فوق العاده ای که همواره آماده حمایت از ما بودند. به همه دوستان ایرانی ام: گرمای وجود شما چیز بی نظیری در سراسر دنیا است. آنجا خانه بود و شما خانواده من بودید. واقعا امیدوارم زودتر و دیرتر به آنجا بازگردم.

منبع: توریسم آنلاین

به "همسر استراماچونی؛ زنی که عاشق ایران است، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همسر استراماچونی؛ زنی که عاشق ایران است، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید