تعیین تکلیف پلاسکو در شورای شهر تهران

به گزارش وبلاگ روزنوشت، جلسه کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران با موضوع تعیین تکلیف صدور پروانه ساختمانی ساختمان پلاسکو باحضور نمایندگان بنیادمستضعفان، نمایندگان پلاسکو، استانداری تهران و... برگزارشد.

تعیین تکلیف پلاسکو در شورای شهر تهران

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ روزنوشت، زهرا نژادبهرام، عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران و رییس کمیته شهرسازی در این جلسه با تاکید بر اینکه پلاسکو اتفاقیست که همه در جریانش هستند و شهرداری تهران 16 تن از عزیزانش را از دست داد که هنوز در لیست شهدای بنیاد شهید هم قرار نگرفته اند، بار دیگر به متضرران این حادثه اشاره کرد و گفت: فارغ از همه اختلاف نظر ها اگر قرار حل مساله است، همه نهاد ها و دستگاه ها باید با هم همکاری کنند.

نژادبهرام با اشاره به حضور همه طرفین موضوع پلاسکو در جلسه، تاکید کرد که یک موضوع قابل حل تبدیل به عارضه ای اجتماعی شده که با درایت معاونت شهرسازی شهرداری قابل حل است.

قرار بر این شد که مسائل صدور پروانه در اسرع وقت پیگیری شده و مسایلی نظیر پارکینگ و عوارض، فی مابین بنیاد و شهرداری در جلسه ای با سرعت حل و فصل شود و شورا در جلساتی با هاشمی رییس شورا و شهردار تهران، هماهنگی های لازم را انجام دهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تعیین تکلیف پلاسکو در شورای شهر تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعیین تکلیف پلاسکو در شورای شهر تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید