برنامه های انتخاباتی ایالات متحده اینترنتی شد ، پرده برداری از برنامه 150 میلیارد دلاری برنی سندرز برای دسترسی سریع به اینترنت

به گزارش وبلاگ روزنوشت، این روزها برنامه های کاندیداهای ریاست جمهوری ایالات متحده روز به روز ابعاد جدیدتری پیدا می نماید و یکی از جدیدترین برنامه ها نیز از سوی سناتور برنی سندرز مطرح شده است که شامل برنامه هایی برای گسترش دسترسی به اینترنت با پهنای باند بالادر سراسر کشور و برچیدن آنچه که وی از آن به عنوان انحصار اینترنت و کابل نامیده می نامد خواهد شد.

برنامه های انتخاباتی ایالات متحده اینترنتی شد ، پرده برداری از برنامه 150 میلیارد دلاری برنی سندرز برای دسترسی سریع به اینترنت

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، سندرز در پیشنهاد گسترده اینترنت پر سرعت برای همه ، خواهان ایجاد پهنای باند به عنوان یک ابزار عمومی ، مانند برق ، و دسترسی به اینترنت به عنوان یکی از حقوق اساسی انسان است. این طرح 150 میلیارد دلار یاری اقتصادی و یاری فنی به ایالت ها و جوامع به منظور ایجاد شبکه های خود را به عنوان پشتوانه مطرح نموده است.

به عنوان بخشی از برنامه جدید ، سندرز پهنای باند را برابر با 100 مگابیت بر ثانیه و 10 مگابیت بر ثانیه تعریف می نماید ، که به طور قابل توجهی بالاتر از استاندارد کمیسیون ارتباطات فدرال از 25 مگابیت در ثانیه و 3 مگابیت بر ثانیه است. بنابراین اگر سندرز رئیس جمهور منتخب گردد انتظارات زیادی را در حوز اینترنت ایجاد می نماید.

طرح سندرز همچنین یک کوشش ضد انحصار گسترده تر علیه شرکت های اینترنتی و کابل را بیان می نماید. سندرز در این خصوص گفت: ما این انحصارات را شکسته و آنها را از نزدیک بازتنظیم خواهیم کرد تا اطمینان حاصل گردد که آنها خدمات قابل قبولی به مصرف کنندگان ارائه می دهند و هزینه های پنهان و سایر روش های مصرف کننده را از بین می بریم.

سندرز آخرین مدعی اصلی دموکرات های 2020 برای ارائه طرحی برای گسترش دسترسی به پهنای باند بیشتر است. در ماه آگوست ، سناتور الیزابت وارن یک برنامه یاری اقتصادی 85 میلیارد دلاری برای افزایش دسترسی به اینترنت برای جوامع روستایی پیشنهاد داد. اکنون سندرز می گوید: دسترسی به اینترنت یک ضرورت در اقتصاد امروز است و باید برای همه در دسترس باشد.

منبع: انتخاب

به "برنامه های انتخاباتی ایالات متحده اینترنتی شد ، پرده برداری از برنامه 150 میلیارد دلاری برنی سندرز برای دسترسی سریع به اینترنت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه های انتخاباتی ایالات متحده اینترنتی شد ، پرده برداری از برنامه 150 میلیارد دلاری برنی سندرز برای دسترسی سریع به اینترنت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید